قطعه قطعه ، گاه  بی گاه

از تو می نویسم

ای همه هستی من

عشق من

ای ماندگار وطن من !

 

 

جریان این فامیل ما هم خیلی خیلی داره بامزه میشه ! این بنده خدا رو ما خیلی وقته که می شناسیم ولی ظاهرا بدجنس رو نکرده بود که جاسوس هست ما تا اینجاش رو می دونستیم که ایشون پژوهشگر بنیاد ویلسون هست و با یک سری از همکارهاش موفق شده بودند که طرح حمله به ایران رو از روی میز کار بوش دیوانه بردارند و به جای اون طرح مذاکره با ایران رو بگذارند ! ولی اینکه ایشون جاسوس بوده رو نمی دونستیم ! از وقتی هم که ایشون رو گرفتند ، دو سه تا از اقوام رو به وزارت اطلاعات دعوت کردند و ازشون چند تا سوال پرسیدند! خلاصه این رو گفتم که اگر یک روز دیدید که این بلاگ یا نویسندش رو بدلیل ارتباط با بیگانگان توقیف کردند ، بدونید بخاطر این خویشاوندی هست !

 

 

 

 

 

 

 

 

دیروز یکی از دوست های قدیمی ( سال اول دانشگاه ) رو جلوی درب سفارت سوئد میون اونهمه آدم که تو سر و کله همدیگه می زدند دیدم !( البته سوء تفاهم نشه من گذری رد می شدم !) خلاصه منتظر بود که اسمش رو صدا کنند که وضعیت ویزاش چی شده ! حدود صد نفر جوون دیگه هم منتظر بودند ... با هم صحبت کردیم و گفت که داره برای فوق لیسانس میره ! یاد گذشته ها افتادم و اینکه چقدر همدیگه رو دوست داشتیم و چه قرارهایی که با هم داشتیم ! همه و همه تباه شد ! اسمش رو صدا کردند و ویزا گرفت ! شاید اگر ویزا نمی گرفت و نمی رفت مجالی بود برای از نو ساختن ، شاید ... ولی دیگر او رفتنی شده بود !

 

/ 46 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
mehran

سلام بیا این طرفا

سميرا

سلام دوستيه ديگه زود تموم می شه ممنون از اينکه سر زدی منتظرم

آزی

تو که مثه ما درس و کنکور نداری چرا انقدر دير می آپی؟؟؟؟؟

samira

salam mamnoon az inke sar zadi chon ap nakardi nazare khasi nadaram montazeram

سميرا

سلام تو که گفتی آپی ؟ منتظرم

DJCSAEED

دوست عزیز سلام شما میتوانید با ورود و عضویت در انجمن های گفتگوی دریم اولترا، از مقالات آن استفاده نمایید. همچنین شما میتوانید درخواستهای خود را از قبیل : درخواست مقاله، نرم افزار داشته باشید و یا سوالات خود را مطرح نمایید و یقین داشته باشید که به نتیجه ی مثبت خواهید رسید. عضویت در این انجمن ها کاملا رایگان بوده و نحوه ی ثبت نام آن نیز بسیار ساده میباشد. از شما دوست عزیز در زمینه ی تخصصتان دعوت به همکاری میشود. آدرس انجمن های ما : http://forum.dreamultra.com آدرس وب سایت ما : http://dreamultra.com با تشکر. منتظر شما دوست عزیز هستیم.

سميرا

سلام اينکه هنوز نيومده ؟ منتظرم

سميرا

هر وقت درست شد منو خبر کن

سميرا

سلام من که بالاخره اين نوشته ی جديد شما رو نديدم واسه شيرينی لينکتون کنم خوبه ؟ خبر بده