۱ . می دونی نسل ما این وسط گیر افتاده درست وسط مدرنیته و سنت گرایی ! این وسط آویزون شدیم و هی داریم تلو تلو می خوریم ! این مساله رو توی همه چی می تونی ببینی ! نسل های قبلی تکلیفشون مشخص بود ، سنتی سنتی فکر می کردند و نسل های بعدی تقریبا مدرنیته  فکر خواهند کرد ! این وسط ماییم که میون یک سری سنت و ارزش غرق شدیم و نمی دونیم که تکلیف ما با این سنت هایی که ازمون می خواند ولی قبول نداریم چیه !؟ نه میشه بهشون توجه نکرد و نه می تونیم قبولشون کنیم ! شاید دلیل خیلی از نا هنجاریهایی که می بینیم همین تلو تلو خوردن این وسط هست !

۲. این احمدی نژاد هم انصافا آدم جالبی هست ، نمی دونم چرا همه اعدادی که ایشون در میاره از بقیه دقیق تره ! تقریبا عادت کردیم که اعداد دقیق تر رو از زبان خود ایشون بشنویم ولی فاصله اعداد اینقدر زیاد هست که احمدی نژاد نهایتا گفت : اگر از من بدتون میاد لااقل دروغ نگید !

البته من بشخصه فکر می کنم دلیل پیشرفت سریع علمی احمدی نژادهم این باشه که جدول ضرب خیلی خوبی داره !

                          6c4sysx.jpg

 

۳. قابل توجه کنکوری ها : از هر چهار نفر کنکوری سه نفر قبول می شه ، صلوات ! حالا این نسبت رو اگر با زمان ما مقایسه کنی که از هر ده نفر یک نفر قبول می شد، یک فحش مادردار به این دولت می دی که الان کارگرهای ساختمانی هم فوق دیپلم دارند !( حتما اثرات این موضوع رو می تونی درک کنی )

۴. این روزها بلاگستان تقریبا تعطیله ! همه یا کنکور دارند یا امتحان نهایی و پایان ترم و ... ماشالا توی این ایران هم که امتحانات تمومی نداره ! واسه همین هرجا می ری زده تا یک ماه دیگه از آپ خبری نیست ، منم یک پست آماده کردم ولی ترجیح دادم که یک مقدار فعلا صبر کنم تا بقیه هم بیاند ! ولی خداییش خیلی واسم جالبه که ما بدون این سوسول بازی ها الکی الکی کنکور قبول شدی !

 

 

/ 38 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دختر کوچولو

سلام! من آپ می کنم به امتحانای پايان ترمم کاری ندارم! جدييدن نوع نوشتنت فرق کرده! راستی من به روزم تو رو هم به يه بازی دعوت کردم

ladybird

سلام..با یه بحث داغ پیرامون ازدواج موقت در وبلاگ نامه های دلتنگی منتظرتم..البته پیشاپیش از اینکه خوب ننوشتم و برای اینکه طولانیتر نشه بسیاری از چیزهای مفید رو کامل نکردم و یا ننوشتم پوزش میخوام..مختصر و تا حدی مفید نوشتم ..

هليا

در دلم آرزوی آمدنت می میرد رفته ای اینک ، اما آیا باز برمی گردی ؟ چه تمنای محالی دارم خنده هم می گیرد! مرسی که اومدی گلم بازم بیا پیشم

آزی

وايييييييی خيلی قشنگ بود مرسی

آزی

گفتی خواب؟؟؟؟ ديشب تا صبح بيدار بودم بعدم رفتم امتحان دادم الان اومدم خونه ديگه وقتی واسه خواب نمی مونه از دست اين امتحانا

فائزه

نيما جان سلام ممنون از همدردی تو می تونم بپرسم چه اتفاقی واست افتاده که ناراحتی؟؟؟؟؟؟؟يادت نره جواب بدی

مريم پاييزی

سلام نيما جونی خوبی بابا چه عجب. نيستی چه را نمی يای

راشين

سلام همون که الان تو ۲۰.۳۰ گفت و چند نفر از ايران و جورج بوش و رايس هم درخواست ازاديشو کردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//////